Jūnijs 2020  
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Izstāde “Zem lielās rūķa mices”

 Decembrī mazos un lielos “gulbīšus” priecēja rūķi, kuri, sanākuši kopā pulciņā izglītības iestādes foajē, uzbūra īpašu Ziemassvētku noskaņu. Paldies mazajiem “gulbīšiem” un viņu ģimenēm par skaistajiem rūķiem un brīnišķīgo svētku noskaņu!

“Bitītes” mācās programmēt “bitītes”.

 6. decembrī grupas “Bitītes” bērni devas uz Liepājas Zinātnes un izglītības inovāciju centru (ZIIC), kur piedalījās izglītojošā meistarklasē robotu programmēšanā “Bee-bot robotu programmēšana”, kuras ietvaros iepazinās ar Bee-bot robotu – biti. Nodarbības laikā bērni varēja attīstīt savas matemātikas un pašizpausmes prasmes, veidot cēloņu un seku sakarības, programmēt un vadīt robotu – biti. Liels paldies ZIIC un meistarklases vadītājām par aizraujošo nodarbību!

Latvijai 101!

 15.novembrī Latvijas dzimšanas dienai veltītajā pasākumā bērni kopā ar skolotājām apceļoja dzimto zemi – ar raitiem dejas soļiem izdimdināja Rīgas bruģi, gavilēja Latvijas augstākajā kalnā - Gaiziņkalnā, baudīja Daugavas varenību un Baltijas jūras viļņošanos, ar skanīgām dziesmām izdziedāja dzimtās zemes skaistumu.

Kanisterapijas nodarbība

 14.novembrī bērniem bija iespēja izzināt kanisterapeita profesiju un iepazīties ar trīs brīnišķīgiem suņiem un viņu saimniecēm. Nodarbības laikā bērni iemācījās nebaidīties no suņiem un izveidoja kontaktu ar tiem. Bērni kopā ar suņiem rotaļājās un sportoja, veica dažādus uzdevumus, pacienāja četrkājainos draugus ar kārumiem, glāstīja un samīļoja.

Karjeras dienas 2019

 23.oktobrī notika “Karjeras dienu 2019” noslēguma pasākums, kurā grupu “Bitītes” un “Zvaigznītes” bērni  prezentēja profesijas, kuras, pēc viņu domām,  būs aktuālas un nepieciešamas nākotnē. Grupas “Bitītes” bērni klātesošajiem pastāstīja par profesiju pilsētas jumtu dārznieks, šīs profesijas pārstāvja nepieciešamajām īpašībām, viņa darbarīkiem un palīgiem. Grupas “Zvaigznītes” bērni visus iepazīstināja ar profesiju gaisa taksometra vadītājs, demonstrēja savus gatavotos gaisa taksometrus, kā arī piedāvāja pārējo grupu bērniem aplūkot robotu izstādi, kas tapusi sadarbībā ar vecākiem.

Sporta svētki “Supertētis”

 7.oktobrī mazie “gulbīši” kopā ar tētiem, mammām, māsām un brāļiem pulcējās izglītības iestādes pagalmā, lai visi kopā aktīvi un jautri pavadītu laiku. Sporta svētki iesākās ar kopīgu izkustēšanos sporta laukumā. Pēc tam bērni kopā ar ģimenes locekļiem varēja darboties dažādās bāzēs – “Burvju vārdiņš”, “Veiklās kājas”, “Lielgabals”, “Makšķernieki” un “Pirāti okeānā”. Nobeigumā sporta svētku dalībnieki varēja vērot tētu spēkošanos aktivitātē “Rāceņa vilkšana”. Par dalību sporta svētkos katrs tētis kļuva Supertētis un saņēma Supertēta medaļu.

Mūsu skolotājas!

 2.oktobrī svinīgā pasākumā mākslas galerijā "Romas dārzs" kā titula "Gada skolotājs 2019" nominante ar ziediem un atzinības rakstu tika sveikta arī mūsu izglītības iestādes sporta skolotāja Sanita Goricka, kura titulam “Gada skolotājs” tika izvirzīta nominācijā  “Par mūsdienīgu un kvalitatīvu izglītības darba organizāciju un vadību”.

Savukārt, 3. oktobrī Liepājas Latviešu biedrības namā svinīgā Skolotāju dienai veltītā pasākumā tika pasniegti pilsētas apbalvojumi izglītībā. Sākumizglītības jomā balva par sasniegumiem valsts mēroga un starptautiskajos konkursos, kā arī mūsdienīgu metodiskā darba organizēšanu meistarklasēs tika pasniegta grupas “Zvaigznītes” skolotājai Tatjanai Ciganovai.

No visas sirds apsveicam un lepojamies ar savām skolotājām!

Lepojamies!

 

SVEICAM

skolotāju

TATJANU CIGANOVU

ar  kvalitātes balvu

par sasniegumiem valsts mēroga un starptautiskajos konkursos, kā arī mūsdienīgu metodiskā darba organizēšanu meistarklasēs

Lepojamies!

 

SVEICAM

skolotāju

SANITU GORICKU

ar dalību konkursā

“Gada skolotājs 2019”

nominācijā

“Mūsdienīga un kvalitatīva izglītības darba organizācija un vadība”

 

Miķeļdiena

 27.septembrī lielie un mazie “gulbīši” pulcējās kopā zālē, lai kopā ar Rudens māti un Miķeli ar dziesmām, rotaļām un skanīgām kokles skaņām svinētu Miķeļdienu. Pēc svētku svinēšanas visi devās uz Miķeļdienas gadatirgu, kur ar vecāku palīdzību sarūpētus gardumus un darinājumus tirgoja grupas “Bitītes” bērni.

 

Liels paldies mazo “bitīšu” mammām un tētiem,

vecmāmiņām un vectētiņiem, brāļiem un māsām

par palīdzību Miķeļdienas gadatirgus organizēšanā!

‹‹ Jaunāki raksti                Vecāki raksti ››

Dizains: SIA "Dizainers", Izstrādātājs: Lauris Neimanis © LIP 2009