Oktobris 2019  
P O T C P S Sv
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Kustinācija

21.maijā PII “Gulbītis” viesojās kampaņas “Kustinācija” trenere Anete Kopštāla-Kupe, lai iepazīstinātu grupu “Bitītes” un “Zvaigznītes” bērnus ar kampaņā iekļautajiem vingrojumiem un aicinātu kļūt viņus par superdzīvniekiem. Mazās “bitītes” un “zvaigznītes”, izpildot kustības, varēja kļūt par Pūceru, Kucēnu, Vēziju, Superlāci, Ultravardi un Tārpinatoru. Bērni ļoti labprāt iejutās dažādu superdzīvnieku tēlos un nodarbības noslēgumā atzina, ka viņiem tā ļoti patikusi. Nodarbības beigās katrs  dalībnieks saņēma vingrojumu kartīšu komplektu, lai vingrojumus iemācītu arī draugiem un ģimenes locekļiem.

 

Ciemos pie ugunsdzēsējiem

 17.maijā, kad Latvijā atzīmēja ugunsdzēsības 154. gadadienu un svinēja Ugunsdzēsēju un glābēju dienu, grupu “Bitītes” un “Zvaigznītes” bērni devās ekskursijā uz ugunsdzēsēju depo Ganību ielā, lai iepazītos ar ugunsdzēsēju glābēju ikdienu. Ekskursijas laikā bērni varēja apskatīt ugunsdzēsēju depo un tehniku, iepazīties ar ugunsdzēsēju ekipējumu, spēlēt “ugunsdzēsēju” spēli, kā arī ugunsdzēsēji - glābēji sniedza atbildes uz visiem bērnus interesējošiem jautājumiem.

 

Mātes rokās mātes siltums.                    

Acīs gaišs, mīļš starojums.                     
Mātes sirdī mātes mīļums,
                   

Dvēselē - tās atspīdums.                                

Mātes sejā mātes maigums.    
Lūpās - vārdu pieskāriens.
Mātes rūpes, viņas lepnums -
Bērniem dots savs pavediens.
/Vēsma Kokle – Līviņa/

 

 

Mīļi sveicam

 

“Gulbīša”

 

māmiņas un

 

vecmāmiņas

 

Mātes dienā!

 

 

 

 

Lielā talka

 

27.aprīlī PII “Gulbītis” notika Lielā talka, kuras laikā kopā ar vecākiem tika sakopti izglītības iestādes rotaļu laukumi. Skolotājas un vecāki, bruņojušies ar lupatām, spaiņiem, birstēm, maisiem, kapļiem, grābekļiem, lāpstām un krāsas noņēmēju, tīrīja un mazgāja, ravēja un grāba, raka un atjaunoja, lai bērniem būtu patīkami un droši darboties rotaļu laukumos.

Sakām lielu paldies par ieguldīto darbu čaklajiem rūķīšiem -

skolotājām:

Annai, Daigai, Intai, Lienei, Svetlanai, Marinai;

un vecākiem:

Adelas un Agates mammai Agnesei,

Eduarda tētim Edgaram,

Elīzas un Lauras mammai Dacei,

Martina un Roalda mammai Anitai un vecmāmiņai Vivitai,

Stellas Karlīnas mammai Vinetai,

Eduarda mammai Sandrai,

Terēzes tētim Varim,

Māra mammai Andai un tētim Mārim,

Olivijas mammai Marijai,

Aļisas mammai Jeļenai un tētim Sergejam,

Timura mammai Annai un tētim Dmitrijam.

Rotaļu maratons “Sprīdīša ekspedīcija”

 25. aprīlī grupu “Bitītes” un “Zvaigznītes”  bērni devās uz PII “Pienenīte”, kur piedalījās rotaļu maratonā sagatavošanas grupu bērniem “Sprīdīša ekspedīcija”. Bērni satikās ar Sprīdīti un nodemonstrēja viņam savu spēku, veiklību un varēšanu astoņās aktivitātēs – stafetēs “Dvīņi”, “Sprunguļu dancināšana”, “Malduguntiņas”, “Bumbu biatlons”, “Sprīdītis maisā”, kustību rotaļās “Zirnekļu tīkls” un “Slepenais tunelis”, piedalījās viktorīnā “Ko tu zini par Sprīdīti”, bet nobeigumā visi kopā sarīkoja ziepju burbuļu salūtu.

Lieldienas

 23.aprīlī visu grupu bērni un skolotājas pulcējās izglītības iestādes sporta laukumā, lai svinētu Lieldienas. Kopā ar Pilsētas un Lauku zaķi bērni dziedāja dziesmas, dejoja, gāja rotaļās un meklēja īpašās Lieldienu olas. Pēc tam zaķi visus aicināja uz Lieldienu gadatirgu, kurā par īpašo “gulbīša” naudu varēja nopirkt dažādas gardas un veselīgas lietas. Šoreiz gadatirgu ar savu vecāku atbalstu organizēja un pārdevēju lomās iejutās grupas “Zvaigznītes” bērni.                           

Liels paldies grupas “Zvaigznītes” bērnu vecākiem

par fantastisko un “garšīgo” gadatirgu!

 

“Radošuma dienas - 2019”

 19.martā Liepājas pirmsskolas izglītības iestāžu "Radošuma dienas - 2019" ietvaros grupu “Bitītes” un “Zvaigznītes” bērni devās uz Privātsākumskolu “Varavīksne”, kur iesaistījās dažādu eksperimentu veikšanā. Savukārt, 21.martā Privātsākumskolas “Varavīksne” sagatavošanas grupas bērni un 1.klases skolnieki ciemojās PII “Gulbītis”, lai pētītu, izzinātu un radoši darbotos piecās eksperimentu darbnīcās.

 

Labdarības akcija “No sirds uz sirdi”

 

Decembrī sadarbībā ar vecākiem norisinājās labdarības akcija “No sirds uz sirdi”, kuras ietvaros bērni kopā ar vecākiem gatavoja Ziemassvētku apsveikuma kartiņas un cepa piparkūkas Veco ļaužu mājas iedzīvotājiem. Bet 20. decembrī grupas “Zvaigznītes” bērni ar skolotājām devās uz Veco ļaužu dzīvojamo māju Ganību ielā, kur sniedza koncertu un sveica Veco ļaužu mājas cilvēkus Ziemassvētkos.

Liels un mīļš paldies visiem,

kas iesaistījās akcijā un dalījās ar savu sirdssiltumu un mīlestību!

 

 

NAPO un Zinātājs ciemojas Liepājas SPII "Gulbītis"

 

2018.gada 7.decembrī Liepājas speciālajā pirmsskolas izglītības iestādē “Gulbītis” notika lekcija ,,NAPO un Zinātājs stāsta bērniem par ķīmiskām vielām un brīdinājuma zīmēm”, kuru organizēja  biedrība “Dzīvo veselīgi!”. Grupu “Bitītes” un “Zvaigznītes” bērni uzzināja, kādas ir ķīmisko vielu brīdinājuma zīmes un ko tās nozīmē, kā arī ar dažādu uzskates līdzekļu un eksperimentu palīdzību secināja, ka kaut ko dzert un ēst, balstoties tikai uz krāsu vai smaržu, nedrīkst, jo gan krāsa, gan smarža var maldināt. Jaunais zinātnieks Kārlis un NAPO pastāstīja un parādīja bērniem, ka, lai gan ķīmiskās vielas ir bīstamas, tās atvieglo mūsu ikdienas dzīvi un palīdz zinātniekiem, ārstiem un daudzu citu profesiju pārstāvjiem, tikai ar tām ir jāprot pareizi rīkoties, lai nenodarītu ļaunumu ne sev, ne apkārtējiem.

 

Karjeras dienas 2018

Laikā no 1. līdz 19. oktobrim mūsu izglītības iestādē notika karjeras dienas, kuru ietvaros bērni izzināja senos amatus.  Bērni iepazinās ar dravnieka, kurpnieka, drēbnieka, muzikanta, maiznieka amatiem. Karjeras dienu noslēguma pasākumā 29.oktobrī pie mums ciemos bija ieradušies PII “Ķipars” grupas “Lācīši” bērni. Mūsu iestādes grupas “Bitītes” bērni iepazīstināja visus ar dravnieka arodu, bet grupas “Zvaigznītes” bērni sarīkoja modes skati, kurā demonstrēja bērnu un vecāku kopīgi gatavotās kurpes, zābakus un sandales. Mūsu ciemiņi “veda mūs ciemos uz laukiem pie vecmāmiņas” un iepazīstināja ar podnieka, meldera, beķera, skrodera, vēvera, kučiera un kalēja arodiem. Bērnu stāstījumi un prezentācijas mijās ar kopīgām rotaļām, bet pasākuma noslēgumā bērni aizrautīgi darbojās radošajās darbnīcās.

 

 

‹‹ Jaunāki raksti

Dizains: SIA "Dizainers", Izstrādātājs: Lauris Neimanis © LIP 2009