Augusts 2019  
P O T C P S Sv
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Labdarības akcija “No sirds uz sirdi”

 

Decembrī sadarbībā ar vecākiem norisinājās labdarības akcija “No sirds uz sirdi”, kuras ietvaros bērni kopā ar vecākiem gatavoja Ziemassvētku apsveikuma kartiņas un cepa piparkūkas Veco ļaužu mājas iedzīvotājiem. Bet 20. decembrī grupas “Zvaigznītes” bērni ar skolotājām devās uz Veco ļaužu dzīvojamo māju Ganību ielā, kur sniedza koncertu un sveica Veco ļaužu mājas cilvēkus Ziemassvētkos.

Liels un mīļš paldies visiem,

kas iesaistījās akcijā un dalījās ar savu sirdssiltumu un mīlestību!

 

 

NAPO un Zinātājs ciemojas Liepājas SPII "Gulbītis"

 

2018.gada 7.decembrī Liepājas speciālajā pirmsskolas izglītības iestādē “Gulbītis” notika lekcija ,,NAPO un Zinātājs stāsta bērniem par ķīmiskām vielām un brīdinājuma zīmēm”, kuru organizēja  biedrība “Dzīvo veselīgi!”. Grupu “Bitītes” un “Zvaigznītes” bērni uzzināja, kādas ir ķīmisko vielu brīdinājuma zīmes un ko tās nozīmē, kā arī ar dažādu uzskates līdzekļu un eksperimentu palīdzību secināja, ka kaut ko dzert un ēst, balstoties tikai uz krāsu vai smaržu, nedrīkst, jo gan krāsa, gan smarža var maldināt. Jaunais zinātnieks Kārlis un NAPO pastāstīja un parādīja bērniem, ka, lai gan ķīmiskās vielas ir bīstamas, tās atvieglo mūsu ikdienas dzīvi un palīdz zinātniekiem, ārstiem un daudzu citu profesiju pārstāvjiem, tikai ar tām ir jāprot pareizi rīkoties, lai nenodarītu ļaunumu ne sev, ne apkārtējiem.

 

Karjeras dienas 2018

Laikā no 1. līdz 19. oktobrim mūsu izglītības iestādē notika karjeras dienas, kuru ietvaros bērni izzināja senos amatus.  Bērni iepazinās ar dravnieka, kurpnieka, drēbnieka, muzikanta, maiznieka amatiem. Karjeras dienu noslēguma pasākumā 29.oktobrī pie mums ciemos bija ieradušies PII “Ķipars” grupas “Lācīši” bērni. Mūsu iestādes grupas “Bitītes” bērni iepazīstināja visus ar dravnieka arodu, bet grupas “Zvaigznītes” bērni sarīkoja modes skati, kurā demonstrēja bērnu un vecāku kopīgi gatavotās kurpes, zābakus un sandales. Mūsu ciemiņi “veda mūs ciemos uz laukiem pie vecmāmiņas” un iepazīstināja ar podnieka, meldera, beķera, skrodera, vēvera, kučiera un kalēja arodiem. Bērnu stāstījumi un prezentācijas mijās ar kopīgām rotaļām, bet pasākuma noslēgumā bērni aizrautīgi darbojās radošajās darbnīcās.

 

 

‹‹ Jaunāki raksti

Dizains: SIA "Dizainers", Izstrādātājs: Lauris Neimanis © LIP 2009