Oktobris 2019  
P O T C P S Sv
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Mūsu skolotājas!

 2.oktobrī svinīgā pasākumā mākslas galerijā "Romas dārzs" kā titula "Gada skolotājs 2019" nominante ar ziediem un atzinības rakstu tika sveikta arī mūsu izglītības iestādes sporta skolotāja Sanita Goricka, kura titulam “Gada skolotājs” tika izvirzīta nominācijā  “Par mūsdienīgu un kvalitatīvu izglītības darba organizāciju un vadību”.

Savukārt, 3. oktobrī Liepājas Latviešu biedrības namā svinīgā Skolotāju dienai veltītā pasākumā tika pasniegti pilsētas apbalvojumi izglītībā. Sākumizglītības jomā balva par sasniegumiem valsts mēroga un starptautiskajos konkursos, kā arī mūsdienīgu metodiskā darba organizēšanu meistarklasēs tika pasniegta grupas “Zvaigznītes” skolotājai Tatjanai Ciganovai.

No visas sirds apsveicam un lepojamies ar savām skolotājām!

Lepojamies!

 

SVEICAM

skolotāju

TATJANU CIGANOVU

ar  kvalitātes balvu

par sasniegumiem valsts mēroga un starptautiskajos konkursos, kā arī mūsdienīgu metodiskā darba organizēšanu meistarklasēs

Lepojamies!

 

SVEICAM

skolotāju

SANITU GORICKU

ar dalību konkursā

“Gada skolotājs 2019”

nominācijā

“Mūsdienīga un kvalitatīva izglītības darba organizācija un vadība”

 

Miķeļdiena

 27.septembrī lielie un mazie “gulbīši” pulcējās kopā zālē, lai kopā ar Rudens māti un Miķeli ar dziesmām, rotaļām un skanīgām kokles skaņām svinētu Miķeļdienu. Pēc svētku svinēšanas visi devās uz Miķeļdienas gadatirgu, kur ar vecāku palīdzību sarūpētus gardumus un darinājumus tirgoja grupas “Bitītes” bērni.

 

Liels paldies mazo “bitīšu” mammām un tētiem,

vecmāmiņām un vectētiņiem, brāļiem un māsām

par palīdzību Miķeļdienas gadatirgus organizēšanā!

Cūkmens apciemo čaklās bitītes un mirdzošās zvaigznītes

 16.septembra rīts grupu “Bitītes” un “Zvaigznītes” bērniem un skolotājām atnesa patīkamu pārsteigumu – ciemos pie bērniem bija ieradies pats tīru mežu aizstāvis Cūkmens, kurš atveda mācību materiālus un apsveica klātesošos ar dalību ekoprogrammā bērnudārziem “Cūkmena detektīvi”. Lai kļūtu par īstu detektīvu un Cūkmena sabiedroto, ekoprogrammas ietvaros bērni ar rotaļu, dejas un dziesmas, pasaku un dažādu vizualizāciju palīdzību apgūs četras galvenās tēmas: meža netīrie noslēpumi, Cūkmenam pa pēdām, mežs rotaļlietu kastē un audzēsim skābekli. Katra tēma veidota, ievērojot principu – redzi, dzirdi, klausies, dari, vienlaikus paredzot aktīvu bērnu iesaisti un līdzdarbošanos rotaļnodarbībās.

 

Zinību diena

 

Es paņemšu vasaras sapni un dāliju pielikšu klāt.

Pie dālijas asteres ziedu, lai rudens smaržojot nāk.

 (A. Līcīte)

2.septembrī mazie un lielie “gulbīši” ar prieku un jautrām aktivitātēm sagaidīja Jauno mācību gadu.

Vēlam visiem mazajiem un lielajiem “gulbīšiem”

radošu, veiksmīgu, zināšanām un lieliskiem notikumiem bagātu

Jauno mācību gadu!

 

Metodiskā diena

 27.augustā pirmsskolas izglītības sporta skolotāja Sanita Goricka un pirmsskolas izglītības metodiķe Svetlana Sehina piedalījās Metodiskajā dienā un vadīja meistardarbnīcas “Pirmie soļi kompetenču izglītībā pirmsskolas izglītības iestādē Gulbītis” Liepājas un citu pilsētu pirmsskolas izglītības iestāžu pedagogiem, kurā aktualizēja kustību nozīmi bērna vispusīgā attīstībā, dalījās ar savu pieredzi par kompetencēs balstītu sporta nodarbību organizēšanu un novadīja pedagogiem dažādas aktivitātes, kuras viņi var izmantot darbā ar bērniem.

 

 

Jāņu jampadracis

Jānīts nāca pa gadskārtu
Savus bērnus apraudzīti,
Vai Jānīti gaidījuši,
Vai tam vārtus pušķojuši.

21.jūnijā PII “Gulbītis” pagalmā uz Jāņu jampadraci pulcējās lieli un mazi Jāņa bērni. Ar skanīgām dziesmām, lēkšanu pāri improvizētam ugunskuram, jautrām rotaļām, smiekliem un krāsainiem baloniem lielie un mazie “gulbīši” ieskandināja Jāņus.  

Latvijas Veselības nedēļa 2019

Latvijas Veselības nedēļas 2019 ietvaros PII “Gulbītis” notika kustību aktivitātes bērniem, darbiniekiem un ģimenēm. Veselības nedēļu iesākām ar kopīgu rīta vingrošanu “Sākam rītu moži, ņipri”.  Kopā ar ģimenēm tika organizēti sporta svētki “Sporto visa ģimene”. Katram sporta svētku dalībniekam bija iespēja kļūt par pirātu un piedalīties 6 pirātu spēlēs – “Ātrais riņķis”, “Magnētiskā bumba”, “Krokodilu purvs”, “Klinšu slaloms”, “Nāves cilpa” un “Lielgabals”.

Paldies visiem bērniem, vecākiem, vecvecākiem, brāļiem un māsām, kuri nenobijās no lietus un piedalījās aizraujošajos pirātu piedzīvojumos!

Latvijas Veselības nedēļa 2019

 Liepājas PII 'Gulbītis" piedalās pasākumā  "Latvijas Veselības nedēļa 2019".

Vecāki raksti ››

Dizains: SIA "Dizainers", Izstrādātājs: Lauris Neimanis © LIP 2009