Janvāris 2021  
P O T C P S Sv
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Bērnu reģistrācija 1. klasē

Liepājā sāksies pirmklasnieku reģistrācija

Lai vecākiem atvieglotu ikdienu un ekonomētu laiku, no nākamās pirmdienas, 1. februāra, jau piekto gadu notiks pirmklasnieku reģistrācija elektroniski Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes izveidotajā sistēmā.  Reģistrācija sāksies plkst. 9:00 un iesniegt pieteikumus 1. klasei varēs trīs izvēlētajās mācību iestādēs prioritārā kārtībā.

Vēl līdz 1. februārim iespējams veikt pirmsreģistrāciju – vecāku un bērnu datu ievadīšanu sistēmā. Pēc tam reģistrācijas dienā atliks tikai izvēlēties 3 iestādes prioritārā secībā un pabeigt pieteikumu. Pirmsreģistrāciju šobrīd veikuši 236 no potenciālo 830 pirmklasnieku vecākiem.

Reģistrācija notiek, autorizējoties reģistrā https://registrs.liepaja.edu.lv ar eID karti, e-parakstu vai internetbankas starpniecību. Visi iesniegumi tiks fiksēti precīzi rindas kārtībā pēc to reģistrācijas laika, tālāk grupējot tos atbilstoši noteiktajiem kritērijiem un priekšrocībām.  

Pēc datu iesniegšanas uz norādīto e-pasta adresi vecāki saņems apstiprinājuma e-pastu par datu veiksmīgu iesniegšanu un 10 darba dienu laikā tiks nosūtīts paziņojums par iesniegto datu pārbaudi un veiksmīgu reģistrāciju rindā. Nepareizas informācijas gadījumā speciālists sazināsies ar pieteikuma iesniedzēju datu precizēšanai. Sākot ar februāra mēneša pēdējo pirmdienu vecāki no izglītības iestādes saņems aicinājumu ierasties un veikt nepieciešamo dokumentu iesniegšanu bērna mācību uzsākšanai 1. klasē. 

Visvairāk pirmklasniekus nākamajā mācību gadā plāno uzņemt Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskola, Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskola un J. Čakstes Liepājas pilsētas 10. vidusskola. Tāpat gandarījums, ka ik gadu skolas domā par mācību satura pilnveidošanu un to, kā piesaistīt audzēkņus. Tā piemēram, Liepājas Liedaga vidusskola un Liepājas 3.pamatskola  ir licencējušas izglītības programmas valsts valodā un izveidojušas klases, kurās mācības notiks tikai  latviešu valodā.

Tā kā šogad, saskaņā ar valstī izsludināto ārkārtējo situāciju nenotiek vecāku iepazīšanās ar skolu un skolotājiem klātienē, aicinām rūpīgi aplūkot gan izvēlētās izglītības iestādes mājaslapā esošo informāciju, gan sociālajos tīklos, piemēram,  Facebook esošo informāciju – atsevišķas skolas izveidojušas infografikas ar būtiskāko informāciju, kā arī video.

Vecāki, kuri nebūs paspējuši reģistrēt elektroniski savu bērnu februārī noteiktajā 14 dienu laikā, reģistrāciju elektroniski varēs veikt līdz 31. augustam, kā arī Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldē, Peldu ielā 5, iepriekš sazinoties ar  1. klašu reģistrācijas speciālistu, zvanot uz tālruni 63449153, 28009921 vai rakstot uz registrs@liepaja.edu.lv.

Ar informāciju var iepazīties arī šeit:

Liepājas pirmsskolas izglītības iestādes "Gulbītis" kolektīva apsveikums svētkos