Septembris 2019  
P O T C P S Sv
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Cūkmens apciemo čaklās bitītes un mirdzošās zvaigznītes

 16.septembra rīts grupu “Bitītes” un “Zvaigznītes” bērniem un skolotājām atnesa patīkamu pārsteigumu – ciemos pie bērniem bija ieradies pats tīru mežu aizstāvis Cūkmens, kurš atveda mācību materiālus un apsveica klātesošos ar dalību ekoprogrammā bērnudārziem “Cūkmena detektīvi”. Lai kļūtu par īstu detektīvu un Cūkmena sabiedroto, ekoprogrammas ietvaros bērni ar rotaļu, dejas un dziesmas, pasaku un dažādu vizualizāciju palīdzību apgūs četras galvenās tēmas: meža netīrie noslēpumi, Cūkmenam pa pēdām, mežs rotaļlietu kastē un audzēsim skābekli. Katra tēma veidota, ievērojot principu – redzi, dzirdi, klausies, dari, vienlaikus paredzot aktīvu bērnu iesaisti un līdzdarbošanos rotaļnodarbībās.

 

Zinību diena

 

Es paņemšu vasaras sapni un dāliju pielikšu klāt.

Pie dālijas asteres ziedu, lai rudens smaržojot nāk.

 (A. Līcīte)

2.septembrī mazie un lielie “gulbīši” ar prieku un jautrām aktivitātēm sagaidīja Jauno mācību gadu.

Vēlam visiem mazajiem un lielajiem “gulbīšiem”

radošu, veiksmīgu, zināšanām un lieliskiem notikumiem bagātu

Jauno mācību gadu!

 

Metodiskā diena

 27.augustā pirmsskolas izglītības sporta skolotāja Sanita Goricka un pirmsskolas izglītības metodiķe Svetlana Sehina piedalījās Metodiskajā dienā un vadīja meistardarbnīcas “Pirmie soļi kompetenču izglītībā pirmsskolas izglītības iestādē Gulbītis” Liepājas un citu pilsētu pirmsskolas izglītības iestāžu pedagogiem, kurā aktualizēja kustību nozīmi bērna vispusīgā attīstībā, dalījās ar savu pieredzi par kompetencēs balstītu sporta nodarbību organizēšanu un novadīja pedagogiem dažādas aktivitātes, kuras viņi var izmantot darbā ar bērniem.

 

 

Jāņu jampadracis

Jānīts nāca pa gadskārtu
Savus bērnus apraudzīti,
Vai Jānīti gaidījuši,
Vai tam vārtus pušķojuši.

21.jūnijā PII “Gulbītis” pagalmā uz Jāņu jampadraci pulcējās lieli un mazi Jāņa bērni. Ar skanīgām dziesmām, lēkšanu pāri improvizētam ugunskuram, jautrām rotaļām, smiekliem un krāsainiem baloniem lielie un mazie “gulbīši” ieskandināja Jāņus.  

Latvijas Veselības nedēļa 2019

Latvijas Veselības nedēļas 2019 ietvaros PII “Gulbītis” notika kustību aktivitātes bērniem, darbiniekiem un ģimenēm. Veselības nedēļu iesākām ar kopīgu rīta vingrošanu “Sākam rītu moži, ņipri”.  Kopā ar ģimenēm tika organizēti sporta svētki “Sporto visa ģimene”. Katram sporta svētku dalībniekam bija iespēja kļūt par pirātu un piedalīties 6 pirātu spēlēs – “Ātrais riņķis”, “Magnētiskā bumba”, “Krokodilu purvs”, “Klinšu slaloms”, “Nāves cilpa” un “Lielgabals”.

Paldies visiem bērniem, vecākiem, vecvecākiem, brāļiem un māsām, kuri nenobijās no lietus un piedalījās aizraujošajos pirātu piedzīvojumos!

Latvijas Veselības nedēļa 2019

 Liepājas PII 'Gulbītis" piedalās pasākumā  "Latvijas Veselības nedēļa 2019".

Kustinācija

21.maijā PII “Gulbītis” viesojās kampaņas “Kustinācija” trenere Anete Kopštāla-Kupe, lai iepazīstinātu grupu “Bitītes” un “Zvaigznītes” bērnus ar kampaņā iekļautajiem vingrojumiem un aicinātu kļūt viņus par superdzīvniekiem. Mazās “bitītes” un “zvaigznītes”, izpildot kustības, varēja kļūt par Pūceru, Kucēnu, Vēziju, Superlāci, Ultravardi un Tārpinatoru. Bērni ļoti labprāt iejutās dažādu superdzīvnieku tēlos un nodarbības noslēgumā atzina, ka viņiem tā ļoti patikusi. Nodarbības beigās katrs  dalībnieks saņēma vingrojumu kartīšu komplektu, lai vingrojumus iemācītu arī draugiem un ģimenes locekļiem.

 

Ciemos pie ugunsdzēsējiem

 17.maijā, kad Latvijā atzīmēja ugunsdzēsības 154. gadadienu un svinēja Ugunsdzēsēju un glābēju dienu, grupu “Bitītes” un “Zvaigznītes” bērni devās ekskursijā uz ugunsdzēsēju depo Ganību ielā, lai iepazītos ar ugunsdzēsēju glābēju ikdienu. Ekskursijas laikā bērni varēja apskatīt ugunsdzēsēju depo un tehniku, iepazīties ar ugunsdzēsēju ekipējumu, spēlēt “ugunsdzēsēju” spēli, kā arī ugunsdzēsēji - glābēji sniedza atbildes uz visiem bērnus interesējošiem jautājumiem.

 

Mātes rokās mātes siltums.                    

Acīs gaišs, mīļš starojums.                     
Mātes sirdī mātes mīļums,
                   

Dvēselē - tās atspīdums.                                

Mātes sejā mātes maigums.    
Lūpās - vārdu pieskāriens.
Mātes rūpes, viņas lepnums -
Bērniem dots savs pavediens.
/Vēsma Kokle – Līviņa/

 

 

Mīļi sveicam

 

“Gulbīša”

 

māmiņas un

 

vecmāmiņas

 

Mātes dienā!

 

 

 

 

Lielā talka

 

27.aprīlī PII “Gulbītis” notika Lielā talka, kuras laikā kopā ar vecākiem tika sakopti izglītības iestādes rotaļu laukumi. Skolotājas un vecāki, bruņojušies ar lupatām, spaiņiem, birstēm, maisiem, kapļiem, grābekļiem, lāpstām un krāsas noņēmēju, tīrīja un mazgāja, ravēja un grāba, raka un atjaunoja, lai bērniem būtu patīkami un droši darboties rotaļu laukumos.

Sakām lielu paldies par ieguldīto darbu čaklajiem rūķīšiem -

skolotājām:

Annai, Daigai, Intai, Lienei, Svetlanai, Marinai;

un vecākiem:

Adelas un Agates mammai Agnesei,

Eduarda tētim Edgaram,

Elīzas un Lauras mammai Dacei,

Martina un Roalda mammai Anitai un vecmāmiņai Vivitai,

Stellas Karlīnas mammai Vinetai,

Eduarda mammai Sandrai,

Terēzes tētim Varim,

Māra mammai Andai un tētim Mārim,

Olivijas mammai Marijai,

Aļisas mammai Jeļenai un tētim Sergejam,

Timura mammai Annai un tētim Dmitrijam.

Vecāki raksti ››

Dizains: SIA "Dizainers", Izstrādātājs: Lauris Neimanis © LIP 2009